Červen 2013

Behind the scenes tour

20. června 2013 v 9:24 | Evelyn Stanley |  Fotky

Uhm....

9. června 2013 v 19:30 | Evelyn Stanley |  Blog/Me- zprávy okolo blog a mě
Hi.
Když jsem někdy v dubnu se chtěla vrátit, nečekala jsem, že se to stane znova. Uplně všechno se na mě začalo valit ze všech stran. Škola (pořád něco....čeština, matika, chemie, fyzika...a když už si člověk myslí, že může mít klid, tak ho začnou otravovat profesoři ze ZSV a nábožka, fakt skvělé----napíšu v náboženství úvahu na tří stránky a on mi to vrátí s tím, že musím minimálně na půl stránky dopsat význam Vánoc pro římskokatolickou církev---skvělý), do toho začalo ČPTM (tam se oproti minulému roku celkem dařilo---ve vzduchovce šlo o stanrdartní výkon se zkaženou 1. položkou jako obvykle a v malorážce si taky nemůžu říct, že jsem to zkazila. Pravda, že v mířence pořád pokulhávám, ale otoč se lepší a až dostanu zpátky svou starou pistoli tka to bude ještě lepší :D ), a aby toho nebylo málo, tak jsem začala dělat autoškolu na motorku do 125W (A1). Opravdu nevím, co mě to napadlo brát si toho tolik. Asi jsem se měla soustředit jen na školu, od stčlby si dát rok pauzu as autoškolou počkat do 18, ale mám co jsem chtěla. Pozitivum, ale vidím v tom, že za 12 dní mi končí škola. Ale hlavně, že jsem úspěšně složila obhajobu své ročníkové práce s fyziky na téma Hyperbarická komora na výbornou. Do toho se ještě navíc jemně přimíchávají zdravotní problémy. Moje zlomená ruka není ještě tak v pořádku, jak by měla být a teď se k tomu přidalo opětovné zhoršení zraku.
Nemá smysl se něco omlouvat za neaktivitu. A už vůbec nemá smysl psát, že tady budu více. Možná budu, možná ne. Sama nevím. Ale už bych mohla....až se divím, jak moc mě baví sem psát. Psát nebo dělat něco, kde nepotřebuju znát vzorec pražení pyritu či dihydrogenu sodného, diskriminantu kvydratické rovnice či jiných skvělých věciček. Opravdu se už moc těším až budu mít prázdniny a budu tady moc přidat tolik článků, kolik budu chtít...už aby to bylo.

Evelyn Stanley
P.S. nevíte, kde seženu film láska nebeská? Na ulozto.cz není a chtěli jsme se na to se třídou kouknout na Duchně (duchovní obnova---další super možnost jak se ulít, když chodíte na církevné gymnázium). :)

Monster book

9. června 2013 v 19:01 | Evelyn Stanley |  Zbytek....